Jump to content

Ima ovde i naših, a ima i partizana...


Sasha
 Share

Recommended Posts

Evo, ja se muvam malo po forumu, prepisujem se sa ovim freak-om T-i K-ejom i pokušavam da ukapiram šta to ne valja sa mojom kutijom.  Nego, navra?a li ovde još naše raje. Mislim i na ove bivše raspale i otcepljene republike? Ma, svi smo se raspali skroz, da nije tako sigurno bi naših midibox-eva bilo najviše! Koliko znam Nenad je jedini registrovani lik iz Srbije. Slušao sam ga nedavno, vrti de?ko, pritiska one dugmi?e  ...sve pršti. ;D A valjda ?u i ja tako uskoro. Samo kad porastem. :P Ova moja ekipa ?eka da ga ja napravim, pa ?e onda mene da smaraju ...Kako ovo da zalemim? ...ne?e da mi se u?ita MIOS! ...aj` mi to ti uradi! Ve? ih sve vidim kako kukaju. Zasad kukam ja njima. Eto, toliko od mene, ?isto da se oglasim ako neko navrati ko razume ova ?udna slova sa kukama i kvakama. ??????? ?? ????????. :-* ????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

;D

I ja sam iz Beograda. Poceo sam da baratam sa Reasonom pa hocu sebi da napravim neki midiBox. Sada sam u fazi proucavanja da izvalim sta mi sve treba i koliko je komplikovano i gde u Bg-u ima da se uradi lep frontpanel (mozda ti znas), i da se kupe dobri potovi i tasteri. Nisi svestan koliko mi je drago sto nisam jedini ovde iz Srbije pa jos iz BGa.

Koju ti muziku radis?

Pozdrav kolega

Link to comment
Share on other sites

QL! Dobrodosao na forum, neces lako odavde otici...

Sto se tice materijala i delova prilicno sam upucen u situaciju kod nas a i preko. Frontpanel moze da se napravi kod nas kakav god hoces. Cak i od stakla ako se tako istripujes. Ja sam do sada sekao celik i plasticne materijale na laseru i waterjetu. Pitanje je samo koliko si love voljan da se izdvojis za to zadovoljstvo. Ume da bude skupo. Najbolje da se cujemo mailom pa se vidimo ako si ozbiljan oko pravljenja boxa da ti ovde sve ne objasnjavam.

Sto se tice muzike, radim sve.. od Psyckedelic Folka do Hard Folka :) Salim se... radim elektroniku u najsirem smislu reci, mada nisam zavrsio nista otkad sam ozbiljno poceo da radim na MIDIBox projektima. Kontam... da si napravim nesto opreme pa da radim opusteno, ali to je rupa bez dna. Cujemo se.

Pozdrav, Sasa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...