Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hoi,

ik weet nu wel hoe je een frontplaat design maak, maar hoe maak je zoiets tot leven?

print je die uit als stickers ofzo?

of zijn er speciale dingen om het op aluminium te krijgen?

of weet iemand een link met tips en trucks of howto's

Alvast bedankt

Posted

Ik weet niet wat je precies bedoelt, maar

Met 'frontplattendesigner' kan je een bestand genereren dat Schaeffer gebruikt om sparingen in ALU plaat te maken met een CNC machine.

Als je de opdruk bedoelt, dan kan je misschien lazertran gebruiken. http://www.lazertran.com/

vr.gr.

Posted

Die Lazertran methode werkt schijnbaar echt heel goed, je kan er hele mooie dingen mee maken. Ik heb er zelf nog geen ervaring mee, maar ben er wel in geinteresseerd. Ik denk ook dat dit waarschijnlijk de beste optie is.

Sommige lijnen en kleuren kun je al door Schaeffer laten doen, maar al het ingewikkelde gebeuren moet je zelf voor zorgen. Ik heb nog nooit gehoord van een bedrijfje waar je als particulier je al bewerkte frontpanel kan laten bewerken met kleuren ed. Hoogstens als je hem door hun ook laat snijden ed, maar dat is vrij duur hier.

Je kan altijd zelf nog lekker gaan vingerverven of zo... ;D

  • 2 weeks later...
Posted

Schaefer is goed maar ook vrij prijzig.

Heeft die laser tran ook A3 vellen? Ik heb op mijn werk namelijk een a3 kleuren printer tot mijn beschikking van een paar ton waarbij je dus perfect de tempratuur op kan instellen :D

Posted

ik ga morgen naar een bedrijf bellen die iets met metaal doet(het is een goede klant van ons) vragen of hij een laserkut machientie heb of iets dergelijks.

Ik laat het wel even weten mocht het lukken.

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Posted

Ik heb ook alle manieren bekeken hoe je het beste een frontplaat kunt maken, en zelf ga ik het doen met van die kras letter. Dat zijn vellen met alle letters erop, die je als je er met een pen overheen gaat op het metaal kunt drukken. Die kun je overal krijgen (voornamelijk boekhandels), en de prijs valt erg mee, en de duurzaamheid is ook erg goed.

Posted

arjanver,

Kun je je bevindingen met lazertran, posten en misschien dmv foto's laten zien. Ben erug benieuwd nml.  ;)

waar heb je het besteld?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...